...Po našej celofiremnej dovolenke sme Vám opäť plne k dispozícií :) Všetky objednávky budú odoslané v pondelok 15. Apríla 2024

Kategórie článkov
media
26.03.2021

Jarné trendy v nechtovom dizajne s RobyNails

Jarné inšpirácie na gélové nechty.

Read More
media
01.12.2020

Školenia nechtového dizajnu so značkou RobyNails

V súčasnosti sú na manikérky a nechtové salóny kladené vyššie nároky a prísne požiadavky, ktoré sa týkajú samotnej manikúry, modelácie nechtov a celkovo nechtového dizajnu. Nároky vznikli vplyvom dnešnej doby, ale aj našou potrebou neustále sa zdokonaľovať.
Školenia s RobyNails sú z jednou možností vylepšiť svoje „nechtárske zručnosti“.  

Read More
media
07.07.2020

Cesta do Milána

V živote človeka sú situácie a okolnosti, ktoré si uvedomí až keď je vysoko v oblakoch, pozerá doslova do neznáma cez miniatúrne okno lietadla, zažíva pocit neskutočnej eufórie a očakávaní, no zároveň mu búši srdce a v hlave prebiehajú rôzne myšlienkové pochody.

Read More
media
07.07.2020

Make-up and Nails

Prepojenie Make-upu a nechtového dizajnu k sebe neodmysliteľne patrí. Občas si ho ani neuvedomujeme a tento skvost nosíme aj vo všedné dni. A práve to bolo mojou „jemnou“ inšpiráciou posunúť tento prvok o trochu vpred a vyzdvihnúť tak jeho zmyselnosť. V Spolupráci so Zuzanou sme vytvorili naše „prvé Make-up and Nails“ fotografie, ktoré boli určené pre slovenský eshop RobyNails a certifikáty. Nechty sme vytvorili v salóne s produktmi RobyNails. Make-up, efekty a vzhľad fotografií dotvorila Zuzana. A však v tejto spolupráci nešlo len o vytvorenie „wau efektu,“ ale predovšetkým o to, že každá z nás vložila do celku svoju kreativitu. Mojou jedinou podmienkou bolo, aby sa na farebnej škále farieb, ktoré použijeme nachádzala ružová, keďže táto farba k RobyNails jednoznačne patrí! Zuzana súhlasila a vybrala si farbu: „Mango Pink“. Urobili sme dokonca kompromis. Nechty na pravej ruke boli naopak plné farieb! Myslím, že táto „collaboration“ nebola naša posledná a už teraz sa teším na ďalšiu!
Read More