Starostlivosť a úprava nechtov ma vždy fascinovali: predstavujú pre mňa výrazný prvok vzhľadu každej osoby.

Páči sa mi to, keďže je to príležitosť vyjadriť svoj štýl a zároveň eleganciu.

Roberta

Prezident RobyNails

RobyNails je talianska spoločnosť s exkluzívnymi výrobnými laboratóriami, ktorá ma sídlo priamo Miláne, špecializujúca sa na profesionálne produkty určené na modeláciu a starostlivosť o nechty. Ponuka výrobkov je rôznorodá a okrem gélového systému sa značka RobyNails špecializuje na gél-laky, 1-step gél-laky, ktoré sa používajú len v jednom kroku, ale aj akrygélový systém. Špeciálne miesto v ponuke má Dip Systém, t.j. ponorný akrylový systém a mnohé iné. Poslaním spoločnosti RobyNails je vývoj produktov a aplikačných techník, ktoré najlepšie uľahčia prácu odborníkov v tomto odvetví. Originálny gélový systém, ktorý bol vyrobený v RobyNails laboratóriách sa považuje za jeden z najmodernejších systémov v profesionálnom sektore nechtov. Vďaka rozsiahlej distribučnej sieti sú produkty RobyNails dostupné v mnohých mestách v Taliansku, zahraničí a taktiež už aj na Slovensku.

#EXKLUZÍVNA KVALITA VYVINUTÁ V TALIANSKU

Inovatívne zloženie, originálne vyvinuté v RobyNails laboratóriách, zachováva prirodzenosť Vaších nechtov a zabezpečuje im dlhotrvajúci lesk.

#TECHNOLÓGIA A VÝSKUM

Výskum a rozvoj sú nepretržitou súčasťou RobyNails a majú jedinečný cieľ: zabezprečujú vysokú kvalitu a precíznosť pre nechtových dizajnérov vo veľmi krátkom čase.

#DLHOROČNÁ TRADÍCIA, VÝVOJ A PRAX

Vďaka dlhoročným skúsenostiam na trhu v Taliansku, ale aj v zahraničí je značka RobyNails vždy v popredí vo vývoji a uvádzaní nových produktov zameraných na modeláciu a starostlivosť o nechty.

#PROFESIONÁLNY TRÉNING A ADMINISTRATÍVNA POMOC

Neustála inovácia je nevyhnutná: Firma RobyNails organizuje, ale zároveň aj podporuje rôzne druhy školení, workshopov a poskytuje technickú pomoc súvisiacu so značkou.

#TALIÁNSKA VÁŠEŇ A KREATIVITA, MEDZINÁRODNÁ ODBORNOSŤ

Srdce RobyNails tvorí kombinácia vášne a kreativity, ako aj rozsiahle medzinárodné skúsenosti.

Discover
The Management
 

Roberta Quario Rondo

Zakladateľka značky RobyNails

Roberta, prezidentka a zakladateľka spoločnosti, vytvorila značku RobyNails v roku 1999. Vďaka svojej vášni a vrodeným kreatívnym talentom umožnila spoločnosti stať sa referenčným bodom v oblasti modelácie nechtov. Neprejde ani deň bez novej myšlienky, východiskového bodu pre výrobné laboratórium, farby na uvedenie na trh, novej techniky navrhovania, vylepšenia produktu, neustálej konfrontácie sveta nechtov, ktoré tak veľmi miluje.

 

Stefano Cappi

Generálny riaditeľ

Stefano, generálny riaditeľ, pracoval niekoľko rokov ako manažérsky konzultant (Deloitte Consulting, Roland Berger Strategy Consultants a Fashion Venture Funds v Miláne, Londýne a New Yorku) a potom sa pustil do „reality“ sveta krásy, čím významne prispel k rastu značky a na medzinárodnému rozvoju spoločnosti RobyNails. Absolvoval bakalárske štúdium v odbore Manažment inžinierstva na polytechnickom trhu v Miláne a titul Master in Business Administration na London Business School. Stefano sa s nadšením venuje neustálemu zlepšovaniu spoločnosti.

Discover
Zastúpenie na Slovensku

Lenka Lukáčová

Oficialný distribútor pre Slovensko

Lenka, oficiálna distribútorka značky RobyNails na Slovensku, certifikovaná lektorka a majiteľka salónu. Nechtový dizajn nie je len jej práca, ale zároveň hobby a dôležitý bod, ktorý ju neustále posúva dopredu. „Som hrdá, že môžem predstaviť celosvetovú značku RobyNails aj na Slovensku. Naše produkty sú pre tých, ktorí chcú pracovať s kvalitnými materiálmi a ponúknuť exkluzívnu starostlivosť pre svojích klientov. “